Якщо автомобіль оснащений системою ГБО, це говорить про те, що його власник стурбований економією палива, а якщо ГБО встановлювала така досвідчена компанія як «LPG Group» – це ознака турботи про власну безпеку.

Краще один раз вкластися в установку рекомендованого обладнання у перевіреного установника, чим встановити фактично «no name» комплект у невеликому та недорогому місцевому сервісі, та за кілька тисяч кілометрів ламати голову над питанням «Хто тепер це відремонтує?»

Всі вузли ГБО вимагають «трепетного» відносини при встановленні та налаштуванні, виділимо тільки найбільші:

• редуктор-випарник – відповідає за перетворення високого тиску (близько 10 бар) газу в балоні в робоче тиск близько 0,8-1,8 бар;
• мультиклапан – регулює надходження газу в балон і подачу з балона в магістраль. Обладнаний електроклапаном (а в Європі без нього не можна), мультиклапан закриває подачу газу в разі аварії на магістралі, що подає;
• двигуна та датчиків і видає команду на дозоване упорскування газу;
• фільтри, котушки та ін.

Неправильна робота навіть одного з цих компонентів загрожує не тільки підвищеною витратою палива, але і прискореним зносом двигуна.

Не варто економити на ГБО і нехтувати власною безпекою. Звертайтеся до «LPG Group» – і найвищий рівень безпеки та менша кількість поїздок у сервіс вам гарантовані з перших днів співпраці з нами!

Наші контакти