Внутрішнє оздоблення вашого автомобіля вимагає постійного догляду так само, як і зовнішні поверхні кузова або днище автомобіля. Навіть якщо водій та пасажири поводяться в салоні завжди акуратно, а все ущільнювачі на дверях і стеклах в ідеальному стані, то і в цьому випадку салоні з часом накопичується пил та бруд. Джерелом пилу є навколишнє повітря, яке тим більше запилене в межах жвавої міської дороги, а бруд неминуче заноситься в салон із взуттям.

Що дає хімчистка салону? Насамперед, це генеральна прибирання, яке не залишає поза увагою жодного затишного куточка салону. Особливо корисне прибирання із вилученням сидінь. Так прибиральник отримує максимальний доступ до найбільш забруднених поверхонь під ногами пасажирів. І принагідно оббивка вийнятих сидінь не вимагає ретельної ізоляції при чищенні стелі салону.

В повне чищення салону входить протирання всіх стекол і панелі приладів. Причому для протирання вікон та для спеціальних поверхонь приладової Панелі використовують різні хімічні очищувачі. Не залишаються поза увагою і ремені безпеки, багажний відсік авто.

Вирушаючи на хімчистку, подбайте про те, де ви проведіть час, поки машина буде на обслуговуванні, оскільки в залежності від обсягу робіт та ступеня забруднення чищення може тривати до 6 годин.

Професійна хімчистка салону доступна нашим клієнтам у різних варіаціях. Ми не нав’язуємо операції, які клієнт вважає зайвими для свого залізного коня. Бонусом до повного очищення салону автовласник отримує рекомендації щодо догляду за тими типами покриттів, які застосовані саме в його моделі авто.

Вартість хімчистки:
Економ – 2200 грн
Преміум – 3000 грн

Наші контакти