Фарбування автомобіля – поширена послуга, що надається нашою СТО. Вимоги до зовнішнього вигляду автомобіля у сучасних водіїв стали суттєво вищими, а можливостей зіпсувати лакофарбове покриття при щоденному використанні авто – набагато більше.

Залежно від бажання автовласника та масштабів пошкодження поверхні фарбування може бути локальним, одного елемента і повністю всієї машини. Є кілька нюансів, які слід пам’ятати при виборі типу робіт.

  • Якщо на вашому бампері або капоті з’явилося кілька подряпин або відколів фарби, застосуємо комп’ютерний підбір кольору, достатньо локально підфарбувати місце пошкодження.
  • Якщо ж площа пошкоджень становить до 20% поверхні, то практичніше повністю перефарбувати елемент кузова з демонтажем і підготовкою. У цьому випадку є сенс звернути увагу на фарбування «під прилад». При цьому товщина шару нового ЛКП відповідатиме такій з конвеєра, і вам не доведеться вислуховувати претензії покупця при продажі машини.
  • У тому випадку, коли покриття втратило яскравість, має численні пошкодження всього кузова, або ви просто хочете поміняти колір або тип покриття – вам належить фарбування всього кузова . У цьому випадку вам стає доступним широкий спектр сучасних фарб і типів їх нанесення з подальшим лакуванням та поліруванням.

Автосервіс LPG GROUP у Дніпрі має професійну команду майстрів та механіків, які швидко усунуть будь-яку несправність автомобіля за прийнятною ціною.

Наші контакти