CTO LPG Group – це якісний, недорогий ремонт та технічне обслуговування автомобілів у містах України: Дніпро та Запоріжжя. Відвідування одного з наших СТО стане вірним рішенням, оскільки ми не прагнемо миттєвої вигоди, віддаючи перевагу довгостроковій взаємовигідній співпраці!

Візитною карткою сервісу СТО “LPG Group” є поєднання високої якості робіт з доступною ціновою політикою! /p>

Автосервіс «LPG Group» — це 10-річний успішний досвід роботи на ринку сервісного обслуговування та ремонту автомобілів

Висока кваліфікація фахівців центру LPG Group в галузі ремонту різних марок автомобілів, а також найсучасніше обладнання та інструмент, дозволяють у короткий термін, вирішити будь-які, навіть найскладніші, завдання. Жоден автомобіль не виїхав з автотехнічного центру з не з’ясованою несправністю!

Ми робимо ремонт усіх марок авто!

Виконується повний цикл робіт з технічного обслуговування, комп’ютерної діагностики та ремонту систем керування двигуном, допоміжних систем електронного. обладнання автомобіля, ходової частини, автоматичної та механічної трансмісій, а також кузовний ремонт (фарбування, антикорозійна обробка).

При оформленні автомобіля в ремонт, у Вашій присутності проводиться оперативна діагностика, погоджується орієнтовна вартість необхідних робіт.

Зручна форма оплати: готівка, безготівка, розстрочка, термінал.

Будь-який наш клієнт, з дотриманням техніки безпеки, може бути присутнім у ремонтній зоні, спостерігати за ходом тих, що проводяться робіт.

Наші переваги

– Надійний та якісний сервіс.
– Використання тільки якісного та оригінального обладнання та комплектуючих .
– Багаторічний досвід
– Висококласні фахівці.
– Комфортна Зона очікування – ТБ, інтернет, чай, кава.
– Зручна форма оплати: готівка, безготівка, розстрочка, термінал.