У нас представлені всі необхідні товари для встановлення та ремонту газобалонного обладнання. У нашому інтернет-магазині газобалонного обладнання www.avtolpg.com.ua., Ви зможете знайти повні комплекти ГБО на карбюраторні, інжекторні та моноінжекторні автомобілі від всесвітньо відомих марок виробників: STAG, TOMASETTO, VALTEK, ATIKER, HANA, KME та багато інших не менш популярних виробників. Також завжди є будь-які комплектуючі ГБО. Все обладнання оригінальне. Багаторічний досвід в установках та продажу газобалонного обладнання дозволяє здійснювати кваліфіковану допомогу у підборі обладнання.

Якщо виникають труднощі при виборі обладнання та комплектуючих, то на сторінках нашого магазину www.avtolpg.com.ua , Ви завжди зможете знайти відповіді на всі свої запитання. Або ще простіше набирайте один із зазначених номерів (097)02-61-222 або ‎(099)02-63-222 , і Ви отримаєте повну консультацію нашого фахівця.

Додайте до закладок наше посилання www.avtolpg.com.ua , щоб швидко можна було ознайомитися з акційними пропозиціями, що діють у нашому інтернет-магазині ГБО.

Ми цінуємо наших постійних покупців і завжди раді новим!