Навчання встановлення ГБО у м. Дніпро

Підготовка фахівців для установки ГБО в Дніпрі – одне з головних напрямів діяльності нашого підприємства – компанії LPG GROUP.

Чотириденний семінар-інтенсив з навчання установці ГБО передбачає як теоретичний, і практичний курс. Теоретичні заняття проводяться в нашій академії  ГБО у Дніпрі у спеціально обладнаному класі в будівлі головного офісу компанії, а практичний курс – на одному з наших СТО.

Цей курс буде актуальним для найширшого кола автомобільних фахівців. У рамках семінару  розглядаються основні принципи функціонування ГБО, системи ГБО різних поколінь, алгоритми установки ГБО, базові характеристики для налаштування системи. Переобладнання автомобілів під  ГБО має проводитися завжди тільки досвідченими  фахівцями, це буде запорукою успішного та безпечного функціонування системи. Фахівці з встановлення ГБО завжди затребувані. Адже перехід  автомобілів на газобалонне обладнання відбувається в Україні повсюдно.

У нашій академії ГБО досвідчені сертифіковані майстри – практики &nbsp ;максимально ефективно проведуть навчання  встановлення ГБО,  а також щодо його налаштування та технічного обслуговування. Студенти, які пройшли навчання, отримують документ – Сертифікат про навчання в академії ГБО.

Для кого призначений цей семінар? Навчання  академії ГБО буде корисним як для керівників підприємств, так і безпосередньо для майстрів-практиків.

Хотите приобрести востребованную профессию – стать мастером по установке ГБО?  Вы уже знакомы с установкой ГБО, но необходима переподготовка, актуализация знаний?  Пройти теоретический  и практический курс обучения в этой сфере предлагает всем желающим наше предприятие – компания LPG GROUP.

Плануєте відкрити своє СТО по установці ГБО або переобладнати вже наявне ?  Установка і сервісне обслуговування систем ГБО – сучасний, досить перспективний напрямок малого бізнесу, адже газ  стає вже не альтернативним, а традиційним. автомобільним паливом. Наша компанія LPG GROUP допоможе вам у розвитку бізнесу по установці ГБО.  Ми проконсультуємо вас з усіх питань, пов’язаних з роботою такого бізнесу, а також підготуємо  необхідний персонал – кваліфікованих майстрів з установки і обслуговування ГБО.