Якісне мастило двигуна – запорука його тривалої безвідмовної роботи. Нехтувати своєчасною заміною масла можуть або дуже недалекі власники, або водії, які експлуатують чужий автомобіль.
Підвищена увага до теми заміни олії пов’язана з широким вибором моторної олії, яка продається практично на кожному розі. Про які «підводні камені» варто знати при виконанні цієї процедури?

• Куплена у випадкового продавця олія може не тільки не відповідати заявленій в’язкості, але і бути низькою якістю і мати неприпустимий рівень домішок.
• Заміна масла, проведена некваліфікованим персоналом, може не передбачати процедуру промивки від старої олії, та й сам злив старої олії з непристойною метою може бути виконаний не повністю.
• Поставлений за заміною фільтр тонкого очищення масла може не відповідати сорту залитої олії та типу двигуна, що може призвести до поганої фільтрації масла і підвищеного зносу.

На противагу цьому ризику, у вас завжди є можливість звернутися за допомогою до мережі СТО “LPG group”. Мережа наших майстерень оснащена повним переліком необхідного для зливу олії обладнання. Вартість повного циклу із заміни масла на будь-якому автомобілі стартує від 200 грн. При цьому заміна фільтра з підбором під вашу модель автомобіля коштує лише від 300 грн.

Наші контакти