Компанія LPG Group працює тільки з офіційними представниками газового обладнання в Україні, що є запорукою якості та кращих гарантійних зобов’язань. Тільки наша компанія надає своїм клієнтам найрізноманітніший вибір європейського обладнання від базових комплектацій до обладнання ПРЕМІУМ класу.

Якщо ви замислювалися, як скоротити фінансові витрати при експлуатації автомобіля, то напевно цікавилися установкою газобалонного обладнання. Перевага встановлення газового обладнання в тому, що вона забезпечує двох паливну систему живлення автомобіля. Враховуючи, що ціни на газ значно нижчі, ніж на бензин, вдається досягти значної економії коштів. І якщо ви, нарешті, наважилися встановити ГБО на свій автомобіль, радимо звернутися до спеціалізованих сервісних центрів, фахівці яких виконають цю роботу швидко та якісно. Не забувайте, що від надійності встановленого газобалонного обладнання та якості виконаної роботи залежить безпека експлуатації вашого автомобіля.

Однією з основних видів діяльності компанії “LPG GROUP” є установка ГБО на автомобіль. Наші фахівці працюють з ГБО відомих перевірених виробників, що забезпечує надійну безвідмовну роботу системи ГБО автомобіля на протязі його експлуатації. Наші майстри мають високий рівень професійної підготовки, постійно стежать за сучасними тенденціями у сфері встановлення газобалонного обладнання на автомобілі. Це дозволяє виконувати монтаж ГБО, з дотриманням усіх необхідних вимог і норм, при цьому враховуючи специфічні особливості кожного автомобіля.

Встановлюючи ГБО обладнані необхідно знати, що в автомобіль будуть вноситись конструктивні зміни, отже, доведеться змінювати реєстраційні документи на автомобіль. При цьому необхідно буде пред’явити документи, які підтвердять, що переобладнання було виконане відповідно до всіх норм і правил. Підготовка автомобіля до переобладнання на двох паливну систему живлення бензин–газ полягає в перевірці справності автомобіля та всіх його систем, включаючи систему запалювання, свічки та високовольтні дроти.

Якщо зупинитися на плюсах і мінусах установки газобалонного обладнання на автомобіль в Дніпропетровську , то до плюсів можна віднести Крім економії коштів, зниження навантаження на двигун, завдяки зменшенню детонації, при згорянні газу, так як газ має більш високе октанове число. На стінках циліндра зберігається оливкова плівка і знижується знос циліндро-поршневої групи. Збільшується пробіг автомобіля між необхідністю заміни олії, оскільки олія довше зберігає свої властивості. До основних мінусів можна віднести зменшення об’єму багажника автомобіля, оскільки газовий балон займає певний корисний об’єм. При експлуатації автомобіля взимку запуск двигуна необхідно проводити на бензині. Якщо установка ГБО виконувалась не сертифікованим виробником, то автомобіль втрачає свою гарантію.